Αρχική » Ανακοινώσεις ERASMUS » Προβολή Ανακοίνωσης

22.11.2023

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ERASMUS ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ CIVIS - ΑΚΑΔ. ΕΤΟΣ 2024-25

Εκ μέρους του Τμήματος Ευρωπαϊκών και Διεθνών Σχέσεων του ΕΚΠΑ αναρτώνται: α) η Πρόσκληση για την επιλογή των φοιτητών ERASMUS+ για σπουδές στα Παν/μια του CIVIS για το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025, β) ο Πίνακας Συνεργαζόμενων Πανεπιστημίων ERASM_US CIVIS 2024-2025, γ) ο Συγκεντρωτικός Πίνακας Επιλογής - Μοριοδότησης φοιτητών Erasmus+ CIVIS Σπουδές 2024-25 και δ) ο Οδηγός Μοριοδότησης Φοιτητών Erasmus+ CIVIS Σπουδές, ώστε να ξεκινήσει η προκήρυξη των θέσεων και η επιλογή των φοιτητών. Η  προθεσμία επιλογής λήγει στις 20/12/2023.

Επισημαίνεται ότι τις προσεχείς ημέρες θα αναρτηθεί η προκήρυξη του Τμήματος για τις θέσεις των φοιτητών μας στα Πανεπιστήμια CIVIS.