24.10.2018

ΑΝΑΓΟΡΕΥΣΗ & ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ - ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ (19/12/18)

ΑΝΑΓΟΡΕΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018

Ώρα 12:00

Καλούνται οι υποψήφιοι διδάκτορες καθώς και οι φοιτητές των Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων Σπουδών που ολοκλήρωσαν τις προϋποθέσεις για την απόκτηση πτυχίου και επιθυμούν να λάβουν μέρος στην επόμενη τελετή ορκωμοσίας, να υποβάλουν αίτηση ορκωμοσίας (επισυνάπτεται) στη Γραμματεία του Τμήματος, έως την Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018, τις ημέρες και ώρες υποδοχής της Γραμματείας.

Η τελετή προγραμματίζεται για την Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 12.00 και θα πραγματοποιηθεί στο Αμφιθέατρο «Κ. Καραθεοδωρή» του Τμήματος Μαθηματικών της Σχολής Θετικών Επιστημών, (Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου: http://noether.math.uoa.gr/to-tmema/topothesia-prosbase/topothesia-prosbase)

Υπενθυμίζεται ότι με την αίτηση ορκωμοσίας πρέπει να προσκομίζεται βεβαίωση μη οφειλής βιβλίων και επιτυχούς καταχώρησης της εργασίας στο ψηφιακό αποθετήριο «Πέργαμος» από τη Βιβλιοθήκη ΣΘΕ (επισυνάπτεται η βεβαίωση και οι οδηγίες) και να παραδίδονται τα έντυπα φοιτητικών παροχών (φοιτητική ταυτότητα, κ.ά)

Για τους φοιτητές που φιλοξενούνται στη Φοιτητική Εστία απαιτείται βεβαίωση ότι έχουν εκκενώσει το δωμάτιο.