22.11.2022

ΑΝΑΓΟΡΕΥΣΗ – ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ & ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ (21/12/22)

Από ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ: Αλ. Γρηγορακάκη

ΑΝΑΓΟΡΕΥΣΗ – ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ
ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ
ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου 2022 ώρα 11.00
Αμφιθέατρο «Κ. Καραθεοδωρή» (Τμήμα Μαθηματικών, Πανεπιστημιούπολη)

Ενημερώνουμε τις/τους υποψήφιες/ους διδάκτορες και τις/τους φοιτήτριες/τές των μεταπτυχιακών προγραμμάτων που ολοκλήρωσαν τις προϋποθέσεις για να την απόκτηση πτυχίου έως 11/11/2022 και επιθυμούν να λάβουν μέρος στην ορκωμοσία, την Τετάρτη 21/12/2022 και ώρα 11.00, ότι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση ορκωμοσίας στη Γραμματεία του Τμήματος: secr[at]biol.uoa[dot]gr και υπεύθυνη δήλωση συμμετοχής, έως την Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου 2022 επισυνάπτοντας αντίγραφο αστυνομικής ταυτότητας και αντίγραφο του πτυχίου του Α΄κύκλου σπουδών.

Υπενθυμίζουμε ότι:

• Για τους διδάκτορες, η ηλεκτρονική διαδικασία κατάθεσης στο Εθνικό Αρχείο Διδακτορικών Διατριβών (ΕΑΔΔ) του Εθνικού Κέντρου Τεκμηρίωσης (ΕΚΤ https://www.ekt.gr/el/library/didaktorika) είναι υποχρεωτική
  • Για την απόκτηση του πτυχίου η συμμετοχή στην ορκωμοσία είναι υποχρεωτική.

Επισημαίνεται ότι η τελετή έχει προγραμματιστεί για την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου 2022 στο Αμφιθέατρο «Κ. Καραθεοδωρή» του Τμήματος Μαθηματικών της Σχολής Θετικών Επιστημών (Πανεπιστημιόπολη Ζωγράφου), και θα διεξαχθεί σύμφωνα με την επισυναπτόμενη εγκύκλιο του Αντιπρύτανη (παρακαλούμε για την προσοχή σας στην χρήση μάσκας και στον αριθμό των συνοδών).

Οι φοιτητές που έχουν ήδη υποβάλει αίτηση ορκωμοσίας και έχουν ανακηρυχθεί, παρακαλούνται να αποστείλουν μόνο την υπεύθυνη δήλωση συμπληρωμένη στην ηλεκτρονική διεύθυνση: secr[at]biol.uoa[dot]gr αναγράφοντας στο θέμα αποστολής: ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 21/12/2022 ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Επισυνάπτονται:

Παρακαλούμε για την άμεση ενημέρωση των φοιτητών μέσω των Γραμματειών των ΠΜΣ.