05.02.2018

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-2018 - ΜΑΘΗΜΑ: ΤΑΞΙΝΟΜΙΚΗ ΦΥΤΩΝ & ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ

Kαλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να δηλώσουν τη συμμετοχή τους στα εργαστήρια του υποχρεωτικού μαθήματος B΄εξαμήνου ΤΑΞΙΝΟΜΙΚΗ ΦΥΤΩΝ & ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ να αποστείλουν ηλεκτρονικά με ακρίβεια τα στοιχεία τους (ονοματεπώνυμο και Αριθμό μητρώου) στην κ. Λίτου: zlitou[at]biol.uoa[dot]gr

Η δήλωσή σε αυτό το μάθημα θα είναι συμπληρωματική της αρχικής. Δεν χρειάζεται εκ νέου δήλωση (σε έντυπη μορφή).

Το μάθημα και τα εργαστήρια του υποχρεωτικού μαθήματος B΄εξαμήνουΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ  θα πραγματοποιηθούν κατά το χειμερινό εξάμηνο 2018 – 2019, στα πλαίσια του μαθήματος: ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ.

Εκκρεμεί ενημέρωση για όλα τα μαθήματα του B΄εξαμήνου του προηγούμενου προγράμματος σπουδών και ζητείται η κατανόηση των φοιτητών για την καθυστέρηση.