Ορκωμοσία 27/11/17 - 1η Ανακοίνωση

Από ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ: Ε. Αθανασιάδη

Kαλούνται οι φοιτητές του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών που ολοκλήρωσαν τις προϋποθέσεις για την απόκτηση πτυχίου και επιθυμούν να λάβουν μέρος στην επόμενη τελετή ορκωμοσίας, την Δευτέρα 27 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 11:00, να υποβάλουν αίτηση ορκωμοσίας στη Γραμματεία του Τμήματος, έως την Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2017, τις ημέρες και ώρες υποδοχής της Γραμματείας.

Υπενθυμίζεται ότι με την αίτηση ορκωμοσίας πρέπει να προσκομίζεται βεβαίωση μη οφειλής βιβλίων και επιτυχούς καταχώρησης της διπλωματικής εργασίας στο ψηφιακό αποθετήριο «Πέργαμος» από τη Βιβλιοθήκη της ΣΘΕ (επισυνάπτεται η βεβαίωση και οι οδηγίες) και να παραδίδονται τα έντυπα των φοιτητικών παροχών (ταυτότητα, βιβλιάρια περίθαλψης κ.ά.).

Για τους φοιτητές προς ορκωμοσία που φιλοξενούνται στη Φοιτητική Εστία απαιτείται βεβαίωση ότι έχουν εκκενώσει το δωμάτιο.