ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ Α΄ΚΥΚΛΟΥ ΣΠΟΥΔΩΝ (Τρίτη 23 Απριλίου 2024 - Ώρα 13:00)

Από ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ: Σ. Ευδοκιμίδου

Ενημερώνουμε τις φοιτήτριες και τους φοιτητές του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών που ολοκληρώνουν τις προϋποθέσεις για την απόκτηση του πτυχίου κατά τη χειμερινή εξεταστική του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 και επιθυμούν να λάβουν μέρος στην ορκωμοσία, την Τρίτη 23 Απριλίου και ώρα 13.00 στην Αίθουσα Τελετών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30), ότι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση ορκωμοσίας στη Γραμματεία του Τμήματος secr[at]biol.uoa[dot]gr και υπεύθυνη δήλωση συμμετοχής, έως την Τετάρτη 10 Απριλίου 2024, επισυνάπτοντας και αντίγραφο της αστυνομικής ταυτότητας/διαβατηρίου.

Υπενθυμίζουμε ότι η καταχώρηση της διπλωματικής εργασίας στο ψηφιακό αποθετήριο «Πέργαμος» είναι προαιρετική.

Για την απόκτηση του πτυχίου η συμμετοχή στην ορκωμοσία είναι υποχρεωτική.

Στο θέμα αποστολής του email σας με την αίτηση και την υπεύθυνη δήλωση, να αναγράφονται: ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 23/04/2024, ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΚΑΙ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Οι φοιτητές που έχουν ήδη υποβάλει αίτηση ορκωμοσίας και έχουν ανακηρυχθεί, παρακαλούνται να αποστείλουν μόνο την υπεύθυνη δήλωση συμπληρωμένη.

Επισυνάπτονται:

ΑΙΤΗΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ - ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ/ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ