15.11.2022

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ 19/12/2022 - ΑΡΧΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2022,  ώρα 9.00 π.μ.

Αίθουσα Τελετών στο κεντρικό κτήριο του

Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30)

Ενημερώνουμε τις φοιτήτριες και τους φοιτητές του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών που ολοκλήρωσαν τις προϋποθέσεις για την απόκτηση του πτυχίου κατά την εξεταστική του Σεπτεμβρίου 2022-2023 και επιθυμούν να λάβουν μέρος στην ορκωμοσία, τη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου και ώρα 9.00 π.μ., ότι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση ορκωμοσίας στη Γραμματεία του Τμήματος secr[at]biol.uoa[dot]gr και υπεύθυνη δήλωση συμμετοχής, έως την  Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου 2022, επισυνάπτοντας και αντίγραφο της αστυνομικής ταυτότητας/διαβατηρίου.

Υπενθυμίζεται ότι η καταχώρηση της διπλωματικής εργασίας στο ψηφιακό αποθετήριο «Πέργαμος» είναι προαιρετική.

Για την απόκτηση του πτυχίου η συμμετοχή στην ορκωμοσία είναι υποχρεωτική.

Στο θέμα αποστολής του email σας με την αίτηση και την υπεύθυνη δήλωση, να αναγράφονται: ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 19/12/2022, ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΚΑΙ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Οι φοιτητές που έχουν ήδη υποβάλει αίτηση ορκωμοσίας και έχουν ανακηρυχθεί, παρακαλούνται να αποστείλουν μόνο την υπεύθυνη δήλωση συμπληρωμένη.

Οι αριθμοί μητρώου των φοιτητών που θα συμμετέχουν στην ορκωμοσία θα ανακοινωθούν τη Δευτέρα 12/12/2022.

Επισυνάπτονται :

ΑΙΤΗΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΕΡΕΥΝΑΣ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ/ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ