21.07.2022

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ 27/09/2022 (Α΄ΚΥΚΛΟΥ ΣΠΟΥΔΩΝ)

1η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου 2022 - Ώρα 13:00

Αίθουσα Τελετών Κεντρικού Κτηρίου ΕΚΠΑ (Πανεπιστημίου 30)

Ενημερώνουμε τις φοιτήτριες και τους φοιτητές του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών που ολοκλήρωσαν τις προϋποθέσεις για την απόκτηση του πτυχίου κατά την εξεταστική του εαρινού εξαμήνου 2021-2022 και επιθυμούν να λάβουν μέρος στην ορκωμοσία, την Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου και ώρα 13:00, ότι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση ορκωμοσίας στη Γραμματεία του Τμήματος (secr[at]biol.uoa[dot]gr) και υπεύθυνη δήλωση συμμετοχής, έως την Παρασκευή 9 Σεπτεμβρίου 2022, επισυνάπτοντας και αντίγραφο της αστυνομικής ταυτότητας/διαβατηρίου.

- Υπενθυμίζουμε ότι η καταχώρηση της διπλωματικής εργασίας στο ψηφιακό αποθετήριο «Πέργαμος» είναι προαιρετική.

- Για την απόκτηση του πτυχίου η συμμετοχή στην ορκωμοσία είναι υποχρεωτική.

Στο θέμα αποστολής του email σας με την αίτηση και την υπεύθυνη δήλωση, να αναγράφονται: ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 27/9/2022, ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΚΑΙ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Οι αριθμοί μητρώου των φοιτητών που θα συμμετέχουν στην ορκωμοσία θα ανακοινωθούν τη Δευτέρα 19/9/2022.

Επισυνάπτονται:

ΑΙΤΗΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ