ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ERASMUS+/Σπουδές 2020-2021: Νεότερες ημερομηνίες υποβολής αιτήσεων

Απευθύνεται πρόσκληση σε φοιτήτριες και φοιτητές του Τμήματος Βιολογίας για συμμετοχή στο Πρόγραμμα  ERASMUS+, για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021. Στην παρούσα πρόσκληση, παρατίθεται ο πίνακας με τα μέλη ΔΕΠ του Τμήματος Βιολογίας που συνεργάζονται με Πανεπιστήμια του εξωτερικού, καθώς και η σχετική αίτηση συμμετοχής.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες/ενδιαφερόμενοι φοιτήτριες/φοιτητές:

1. Να διαβάσουν προσεκτικά αυτή την ανακοίνωση.
  2. Nα επικοινωνήσουν με τις/τους υπεύθυνες/υπεύθυνους των διμερών συμφωνιών του Τμήματος Βιολογίας.
  3. Να αποστείλουν ηλεκτρονικά έως 30 Απριλίου 2020, στη Γραμματεία του Τμήματος (secr[at]biol.uoa[dot]gr) τα απαιτούμενα δικαιολογητικά